Sitemizde şuan toplam 623 film bulunmaktadır.

rusun oyunu sinema çekimi izle

0


Açılmayan, sürekli yükleniyor olarak gözüken filmleri izlemek için yukarıda ki butonları kullanın. Filmler yüksek hızda indirildikten sonra HD kalitede izleyebilirsiniz.
813 views
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
rusun oyunu sinema çekimi izle

Rusun Oyunu sinema çekimi izle

Kasın ayında vizyona giren yerli filmlerden birisi olan Rusun Oyunu filmi izle seçenekleri sitemize eklenmiş bulunuyor. Levent Özdemir’in yönetmenliğini gerçekleştirdiği Rusun Oyunu sinema çekimi izle şeklinde aktif olarak kullanılabilir durumdadır. Şuan için imdb üzerinde oylamaya çıkmadı ancak ülkemizin sinema eleştiri sitelerinde lansmandan sonra oldukça fazla ilgi gördü ve yüksek puanlar aldı.
rusun-oyunu-filmi-izle

Filmde tanıdık simalar bulunuyor, bunlardan birisi Fırat Tanış’tır. Ayrıca yardımcı başrol rollerinde ise 2 adet yabancı karakter mevcut bunlar: Loinid Kulagin ve anastasiya Kyuleva’dır. Bu filmde ilginç bir olayda var, Levent Özdemir hem yönetmen hem oyuncu olarak gözler önüne geliyor. Filmin çekildiği ülkelere bakacak olursanız şu şekildedir: Türkiye, Rusya ve Hong Kong’tur.

rusun-oyunu-full-izle

Rusun oyunu full izle filminin hikayesi, Türkiye’nin en zengin ve en başarılı iş adamlarından birisi olan Fırat Tanış’a karşı oynanan bir oyundan ibaret. Ünlü iş adamı kendisine oynanan bu oyunu ve hain kumpası çözmek için aksiyon dolu bir maceraya atılıyor.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon, Yerli

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Levent Özdemir

Oyuncular: Fırat Tanış , Leonid Kulagin , Anastasiya Klyueva , Levent Özdemir , Orkun Öztürk

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?