Sitemizde şuan toplam 623 film bulunmaktadır.

o kadın (elle) filmi izle

0
( HD Kalite ) fragman tekpart okru tekpart openloadYorum yap


Açılmayan, sürekli yükleniyor olarak gözüken filmleri izlemek için yukarıda ki butonları kullanın. Filmler yüksek hızda indirildikten sonra HD kalitede izleyebilirsiniz.
314 views
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
o kadın (elle) filmi izle

O kadın elle izle

Değerli ziyaretçiler hoşgeldiniz. Fransa 2016 yapımlı O Kadın Filmi izle hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağım. Bu bilgiler doğrultusunda filmi izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki O kadın sinema çekimi izle şeklinde yüklenmiştir. 1080p görüntü kalitesi ve ses kalitesi var ama sinema çekimi olduğu için çok fazla netlik bulamayabilirsiniz. En yakın zamanda HD kalitede eklemeye çalışacağım.
— Michéal LeBlanc yani İsabella Huppert, başarılı bir gaming şirketinin sahibidir. Kendi işinde ki dominat ve profesyonel tavırları ile hayatını idame ettirmektedir.
elle-o-kadin-hd-izle

– Bu sert mizacını sadece iş hayatında değil özel hayatında da sürdüren Michéal bu durumdan pek hoşnut değildir. Hayatını düzene sokmak için elinden gelen çabayı sarf eder..
o-kadin-elle-izle

– İş çıkışında ki akşam evinde dinlenirken maskeli bir hırsız tarafından tartaklanarak tecavüze uğrar. Bu maskeli adam hırsızdır. Hem evini soyar, hem tecavüz eder, hem de şiddet gösterir. (KADINA ŞİDDETE HAYIR!)
o-kadin-filmi-izle

Bu olaydan sonra LeBlank polise gider ancak polisin elinden gelen bir şey yoktur. Şahıs maskeli olduğu ve eldiven kullandığı için bir şey yapamazlar ama başrolde ki bayan öfkesini dindirmek için intikam almak zorundadır.
o-kadin-sinema-cekimi-izle

İntikam ateşi ile yanıp tutuşan bu güçlü kadın kendi yöntemleri ile pislik herifi aramaya koyulur. Öncelikle yaptığı ilk şey etrafında onu tanıyanlardan şüphelenmek ve etrafında bulunanları araştırarak işe başlamaktır. O kadın filmi izle serisinde iş hayatında ki başarısını özel hayatına geçirmeye çalışan bir kişinin hikayesine şahitlik edeceğiz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram - Aşk, Gerilim, Türkçe Dublaj, Yabancı

Yapım: Fransa

Yönetmen: Paul Verhoeven

Oyuncular: Isabelle Huppert , Laurent Lafitte , Charles Berling , Virginie Efira , Anne Consigny

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?